.:: هفتمین همایش بین المللی صنایع فراساحل ::.- اطلاعات ثبت نام
اطلاعات ثبت نام در همایش

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ | 

"هفتمین همایش بین المللی صنایع فراساحل" با محوریت تقویت توان مهندسی در خرداد ماه 1396 در تهران (دانشگاه صنعتی شریف) به همراه "نمایشگاه جانبی صنایع فراساحل" توسط دانشگاه صنعتی شریف و انجمن مهندسی دریایی ایران  با همکاری ارگانهای دریایی کشور برگزار می گردد. خواهشمند است به منظور هرچه بهتر برگزار نمودن همایش فوق و برنامه‌ریزی جهت حضور علاقمندان در همایش و نمایشگاه، نسبت به ثبت نام خود از یکی از روشهای ذیل اقدام فرمائید.

یکی از روشهای ذیل را برای ثبت نام خود انتخاب نمائید:

  1.  دانلود فرم ثبت نام و تکمیل و ارسال آن همراه با فیش نقدی به دبیرخانه همایش

موارد قابل توجه:

مهلت ارسال مقالات تا 10 اردیبهشت ماه سال جاری تمدید گردید**

**مهلت ثبت نام در همایش 20 اردیبهشت ماه 1396 می باشد.

**پرسنل اعضای حقوقی انجمن برای ثبت نام باید از طریق ارسال نامه و معرفی از طرف شرکت همراه با تکمیل فرم مربوطه (برای هر نفر) اقدام نمایند.

**لازم به ذکر است نویسندگان مقالات پس از تأئیدیه نهایی، در صورت عدم حضور در همایش، برای چاپ مقاله خود در کتاب چکیده مقالات فقط مبلغ 500/000 ریال بابت هر مقاله خود به حساب انجمن واریز نمایند، در غیر اینصورت مقاله آنها جزء مقالات پذیرفته شده در همایش محسوب نخواهد شد.

**در صورتیکه مقاله دارای چند نویسنده می‌باشد، باید تمامی نویسندگان هر یک جداگانه نسبت به ثبت نام خود جهت حضور در همایش اقدام فرمایند
**
مبالغ اعلام شده جهت ثبت نام و حضور در همایش برای اعضای حقوقی انجمن و سایر مراکز بصورت خالص دریافت گردیده و در صورت کسر مالیات ثبت نام صورت نمی پذیرد

**ثبت نام نهایی در همایش منوط به تسویه حساب کامل با دبیرخانه همایش می باشد

هزینه های ثبت نام

1- دانشجویان: 80 هزار تومان

2- اعضای هیئت علمی : 120 هزار تومان

3- آزاد: 170 هزار تومان

*هزینه چاپ هر مقاله در کتاب چکیده مقالات پس از پذیرش نهایی 500/000  ریال می باشد. (این مبلغ فقط جهت چاپ مقاله می باشد و برای حضور در همایش می بایست در یکی از 3 گروه اول ثبت نام بعمل آید)

** این هزینه شامل هزینه های پذیرایی، پک همایش، داوری می باشد.

نشانی مطلب در وبگاه .:: هفتمین همایش بین المللی صنایع فراساحل ::.:
http://oiciran.ir/find.php?item=1.64.16.fa
برگشت به اصل مطلب